Basisschool Op Weg
Vakanties Bieb Op School
Kalender
<
Juni
>
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo

Het Team

Samenstelling team

De directeur van de school is Monique Vromen. 

Op onze school werken op dit moment 12 leerkrachten en 1 Intern Begeleider. Er zijn meer leerkrachten dan groepen. Alle leerkrachten overleggen regelmatig over visie en beleid, leerlingen, de groep, activiteiten en speciale gebeurtenissen. Ze vullen elkaar aan, gebruiken materialen en doen veel activiteiten samen.
Het leerkrachtenteam wordt ondersteund door een conciërge.

Binnen onze school hebben we ook leerkrachten die een speciale taak hebben zoals Intern Begeleider, ICT-er, bouwcoördinatoren, cultuurcoördinator, taalcoördinator en rekencoördinator. De regelingen van het Ministerie van Onderwijs zijn ingewikkeld. We proberen alle nieuwe regelingen in te passen in onze organisatie, rekening houdend met de bestaande regels en met de rechten van de leerkrachten, we organiseren het onderwijs zodanig dat het belang van de kinderen voorop staat.

 

                          

Team

Groep 1/2a                                       
Johannet König                             
johannet.konig@op-weg.nl                                                

Groep 1/2b
Sanne Buit                                              Bo de Gier                                                                             
sanne.buit@op-weg.nl                    bo.degier@op-weg.nl         

Groep 3                                            
Wendy Rikken                                   Ilona Goppel
wendy.rikken@op-weg.nl           ilona.goppel@op-weg.nl                            

Groep 4
Janneke Thijssen                              Wendy Rikken                              
janneke.thijssen@op-weg.nl      wendy.rikken@op-weg.nl 

Groep 5                                             
Laura Seesing                    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​Saskia Peters
laura.seesing@op-weg.nl                saskia.peters@op-weg.nl

Groep 6
Floor Janssen                                        Saskia Peters     ​​​​​​​    ​​​​​​​
floor.janssen@op-weg.nl                saskia.peters@op-weg.nl
 

Groep 7
Lenny Geerts        ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​ ​​​​Yvette Claassen 
lenny.geerts@op-weg.nl                  Yvette.claassen@op-weg.nl  
 
Groep 8    
 Babette Barbier                                   Yvette Claassen 
 babette.barbier@op-weg.nl          Yvette.claassen@op-weg.nl  
         
    
Directeur                                          Conciërge 
Monique Vromen                         Bianca Slotboom 
directie@op-weg.nl                     bianca.slotboom@op-weg.nl
                      

Janneke Thijssen (onderbouwcoördinator)
Babette Barbier (bovenbouwcoördinator)
Gemma Sanders en Ilona Goppel (vertrouwenspersonen)
Wendy Rikken (ict-er en rekencoördinator) wendy.rikken@op-weg.nl 
Gemma Sanders (Intern Begeleider) gemma.sanders@op-weg.nl


Voor de MR: mr@op-weg.nl

Voor de OV: oudervereniging@op-weg.nl

Voor de leerlingenraad: leerlingenraad@op-weg.nl